Botoks Fiyatları Ankara

Ankara Botoks Fiyatları 2020

Güncel Botoks Fiyatları için Bize Ulaşın

Botoks uygulaması bir medikal işlemdir ve yetkilendirilmiş uzman hekimler tarafından yapılmalıdır. Diğer sağlık uygulamalarında olduğu gibi botoks için de çok farklı fiyatları göreceksinizdir. Botoks fiyatları Ankara‘da tedavi yapılan merkeze, doza ve uygulama yapılacak bölgeye göre değişiklik gösterir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir yerde botoks fiyatlarını görmeniz mümkün değildir. Bunun sebebi botoks fiyat bilgisinin web sitelerinde paylaşılmasının yasal olmamasıdır.

Ankara Botoks Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Ankara’da Botoks Fiyatları Hakkında Araştırma Yaparken Bilmeniz Gerekenler

Ankara Botoks ücretleri merkezden merkeze değişiklik gösterir. Botoks Ankara olarak Ankara botoks fiyatları yapacağımız ücretsiz görüşme sonrasında sizlerle paylaşılır.  Tek botoks seans fiyatları birden fazla seans yaptırmaya karar verdiğinizde değişecektir. Buna ilave olarak da farklı dönemlerde Ankara botoks kampanyalarımız ile botoks yaptırmak isteyenlere farklı fiyatlar sunuyoruz. Bu fiyatlar belirlenirken:

  • Botoks Tedavisi Türü ( butun botoksu, koltukaltı botoksu vb.)
  • Botoks Yapılacak Bölge
  • Seans Sayısı
  • Doz

botoks fiyatlarını doğrudan etkiler. Örneğin tek seans dudak botoksu fiyatı, koltuk altı botoksu fiyatına göre daha uygun olabilmektedir. Nihai fiyat her zaman doktorlarımız tarafından yapılacak muayene sonrasında belirlenir ve sizinle paylaşılır.

Ankara Botoks Fiyatları Hakkında Bilgi Alın

Bizi arayarak botoks uygulamaları ve Ankara botoks fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz merkezimize uğrayarak uzman hekimimizle ve personelimizle görüşerek tedavi hakkında aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ankara Botoks Fiyatları ve Tedavileri Hakkındaki Hasta Yorumları

Ankara’da benim tercih ettiğim tek yer. Ekibin samimiyeti ve yaptıkları işteki uzmanlıkları hoşuma gidiyor.

Erdem A.

Hem kendim için hem de arkadaşlarımla birlikte geldiğim bir botoks merkezi. Her seferinde kendimi evimde gibi hissediyorum. Botoks fiyatları bence çok iyi. Sonuç ise kesinlikle mükemmel.

Aynur Aytemiz

Ankara’da Ucuza Botoks Mümkün Mü?

Botoks Fiyatları Sizin için Tek Kriter Olmasın

Botoks fiyatları ve ekipmanların ücretleri genelde döviz endekslidir. Diğer taraftan uygulamanın bir doktor tarafından yapılması gerekir. Dolayısıyla maliyet belirli bir rakamın altına inmesi mümkün değildir. Ucuz botoks olarak reklamı yapılan uygulamaları tercih etmeyi düşünmeden önce bu hususları mutlaka göz önünde bulundurun.

Ankara’da ucuz botoks fiyatları sizlere mağduriyet yaşatabilir. Merdivenaltı diye tabir edilen yerlerde, berberlerde, kuaförlerde ve maalesef kafelerde bile yapıldığını duyduğumuz botoks uygulamaları yaşam kalitenizi düşürebilir. Mağduriyet yaşamamanız açısından ucuz botoks fiyatını sundukları yaptıkları tedavilerin önünde tutan bu tür yerlerde botoks yaptırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ankara Botoks Fiyatını Nasıl Belirliyoruz?

Öncelikle yapacağımız ücretsiz muayene ile almak istediğiniz tedaviyi öğreniyoruz. Bu ücretsiz muayene esnasında Botoks Ankara hekimlerimiz size tedavi ile ilgili bilgilendirmeleri yapacaktır. Sonrasında kullanılacak doz, yapılacak bölge, ve istediğiniz seans sayısına bağlı olarak size Ankara botoks fiyatı belirlenir. 

Botoks işlemi sonrasında bir sonraki seansınıza ilişkin planlama yapılır. İstediğiniz zaman bizlere tekrar ulaşarak bir kontrol muayenesi yaptırabilirsiniz.

Ankara botoks fiyatları ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için kliniğimize uğrayabilir, bizleri arayabilir ya da iletişim formu doldurarak sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi ve Muayene Randevusu için Bize Ulaşın

Scroll to Top