Dudak Botoksu Ankara

Dudak Botoksu Nedir?

Ankara’da dudak botoksu yaptırmaya karar verdiyseniz veya muhtemelen karşınıza dudak dolgusu da çıkmıştır. Ankara dudak botoksu uygulamalarımızdan bahsetmeden önce bu konuyu netleştirmemiz gerekir. Dudak dolgusu ve dudak botoksu birbirinden farklı iki uygulamadır, genel olarak bilinenin aksine birbirlerine alternatif değillerdir. Dudak botoksu uygulanırken temel madde olarak Clostridium botulinum bakterisinden elde edilen ilaç kullanılır. Dudak dolgusu için ise hyalüronik asit olarak bilinen jel ilaç kullanılır. Temel işlem maddeleri dışında uygulamadaki farklılıklar ve uygulama ihtiyacı duyulan alandaki kriterler farklılık gösterir.

Ameliyatsız dudak estetiği uygulamalarından biri olan dudak botoksu Ankara’da yaygın olarak tercih edilmekte olup, yaş aldıkça ve çeşitli faktörlere bağlı olarak dudak üstünde veya altında ortaya çıkan kırışıklık ve çizgilerin giderilmesi için uygulanan bir botoks çeşididir. Dudak botoksu ile üst dudak çizgilerinin tedavisi yapılır. Dudak üstünde oluşan çizgiler genelde sigara çizgisi diye isimlendirilir ancak sigara içmeyen kişilerde de benzer durumlar görülür. Ankara dudak botoksu ile sigara çizgilerinin tedavisi mümkündür. Dudaklara botoks en fazla üst dudak çizgileri ve kırışıklıklarından kurtulmak için tercih edildiğinden üst dudak botoksu, dudak üstü botoksu aynı anlamda kullanılır. Dudak üstü botoksu olarak isimlendirmek daha net tanımlama olacaktır. Dudak botoksu Ankara merkezimizde bu işlemi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Dudak Botoksu Nasıl Yapılır?

Dudak botoksu işinin ehli kişiler tarafından yapıldığı zaman kısa süren, ağrısız bir işlemdir.  Dudaklara botoks yapılmaya başlamadan önce anestezik etkisi olan kremlerle dudaklar uyuşturulur. Botoks ilacı önceden belirlenmiş olan alanlara enjekte edilir. Dudak üstü botoksu 10-14 dakika sürer. Dudaklara botoks yaptırdıktan sonra morluk oluşmaz işlem sırasında meydana gelen kızarıklık ise 15 dakika içerisinde geçer ve kırışıklıkların neden olduğu deformasyon 3 güne kadar geçmiş olur. Bu etki etmenin tamamlanma süresi en fazla 10 gün sürer. İşlemden sonra sosyal hayatınızı etkileyecek bir durum oluşmaz. Dudak üstü botoks sonrasında kalıcılık süresi 7-10 ay arasında kişiye göre değişir. Düzenli seanslarla istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Dudak botoksu Ankara hastalarımız genelde düzenli seansları tercih etmektedir.

Dudaklar hassas sinirler ve kasların yoğun halde bulunduğu bir organdır. Dudak üstü botoksu yapan kişinin dudakların anatomik yapısına hakim olması ve ekstra dikkatli olması gerekmektedir. Yanlış uygulama yapılırsa örneğin fazla doz ilaç verilirse dudaklarınızda estetik olarak hoş olmayan bir görünüm oluşacaktır ve dudak hareketleriniz kısıtlanacaktır. Bu nedenle Ankara’da dudak botoksu yapan veya yaptığını iddia eden, bilinmeyen yerlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dudak güzelliğinin sizin güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincinde ve alanında tecrübeli olan uzman kişilere kendinizi emanet etmelisiniz. 

Ankara Dudak Botoksu için Randevu Alın

Bize ulaşarak dudak botoksu için randevu alın. Ücretsiz randevu ile sorularınızı sorun, yanıtlarınızı alın ve isterseniz tedavi olun. 

Dudak Botoksu Neden Yapılır? Kimler Dudak Botoksu Yaptırabilir?

Sigara içen ya da içmeyen kişilerde zamanla üst dudak çevresinde dikeysel çizgiler şeklinde  deformasyon oluşur. Çizgiler ve kırışıklar belirginleşir ve estetik olarak kişiyi rahatsız edebilir. Bu çizgi ve kırışıklıklar yeni başlamışken yani henüz çok derin değilken üst dudak botoksu yaptırmalısınız. Deformasyon artarsa ilerleyen zamanlarda dudak botoksu ile beraber dudak dolgusu yaptırmanız gerekecektir. Daha genç görünümlü, kırışıksız, çizgisiz ya da bu çizgilerin çok belli etmediği dolgun gözüken dudaklara sahip olmak istiyorsanız sizde dudak üstü botoks yaptırabilirsiniz. Estetik sebeplerden dolayı dudak botoksu daha çok kadınlar tarafından tercih edilir. Alt dudaklarda derinizin yapısına bağlı olarak ve zamanla aşağı doğru sarkma oluşabilir. Bununla beraber somurtkan bir görüntü ortaya çıkar. Dudak botoksu ile bu görüntü minimuma indirilir. Gülerken diş etlerinizin fazla görünmesinden şikayetçiyseniz üst dudak botoksu yaptırarak bunu kontrol altına alabilirsiniz. 

Dudak Botoksu Ankara Fiyatları

Ankara dudak botoksu fiyatları uygulanacak doz , uygulama noktaları ve uygulamayı yapacak uzman başta olmak üzere birçok faktörden dolayı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Dudak botoksu fiyatları veya dudak üstü botoks fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Dudak Botoksu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Dudak botoksu nedir?
Dudak botoksu veya dudak üstü botoksu,  kesi atılmadan yapılan estetik için geliştirilmiş bir uygulamadır. Dudak botoxu ilacın deri altına belirli dozda enjeksiyon edilmesi esasına dayanan ve 3-5 güne kadar kısa sürede etkisini gösteren botoks çeşididir. Dudak botoksu dudak çevresindeki genel olarak dudak üstündeki çizgilerin, kırışıklıkların görüntüsünün azaltılmasını , yok edilmesini sağlar.
Dudak botoksu fiyatları ne kadar?
Botoks fiyatları sabit değildir. Kişiye ve uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Dudak botoksu fiyatları ne kadar , üst dudak botoksu fiyatı nedir, dudak botoksu fiyatları neye göre belirlenir vb. konular hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Dudak botoksu kalıcı mıdır?
Dudak botoksu işleminin ardından kalıcılık süresi bünyenize bağlı olarak değişmekle beraber genelde dudaklara botoks yaptırdıysanız 8-10 aya kadar etkisi devam eder. Estetiksel olarak göze hoş gelen botoks etkisinin devamlılığı için belirli aralıklarla dudak botoxu yaptırabilirsiniz.

Dudak Botoksu Ankara Yorumları

Dudak botoksu yaptırmak için yoğun arayışlarım sonunda burayı buldum ve her yönüyle memnun kaldım. Düzen olarak botoks için gidiyorum. İyi ki bu ekiple tanışmışım.

Sevil H

Ne yaptığını bilen ve bir ekip olarak çok uyumlu çalışan arkadaşlar. Cildinize ve sağlığınıza ne kadar önem verdiklerini botoks yaptırırken göreceksiniz. Sayelerinde botoks için Ankara’da bir yer aramaktan kurtuldum.

Elif Hanım

Ücretsiz Ankara Botoks Randevusu Almak İçin veya Merak Ettiğiniz Hususlarla İlgili Lütfen Formu Doldurun

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN ARAYIN