Koltuk Altı Botoksu Ankara

Ankara’da Koltuk Altı Botoksu için Tecrübe ve Uzmanlığımızla Yanınızdayız

Aşırı terleme yaşam standardınızı etkilemeye, sosyal ve profesyonel hayatınızda sorunlar çıkarmaya başladıysa koltuk altı botoksu seçeneğini düşünebilirsiniz.

Ankara koltuk altı botoksu uzmanları tarafında yapılacak işlemlerle terleme sorunundan kurtulmanız mümkün.

Tanışmak ve koltık altı botoksu Ankara tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için ücretsiz muayenemize bekleriz.

Koltuk Altı Botoksu Nedir? Ne Maksatla Uygulanır?

Ankara’da Koltuk Altı Botoksu için Sizleri Bilgilendirelim

Terleme çeşitli nedenlerden dolayı vücuttaki ısı artışının olmasından kaynaklı ortaya çıkan fizyolojik bir olaydır. Hiperhidroz el, avuç içi, ayak , ayak tabanı , baş ve boyun bölgelerinde görülen aşırı terlemenin tıptaki karşılığı olarak bilinir. Hiperhidroz vücudun sıvı kaybetmesine neden olur.

Aksiller hiperhidroz yani aşırı koltuk altı terlemesi hastalığı toplumda % 2,5 -4 oranında yaygın ve rahatsız edici kişinin sosyal hayatını da doğrudan etkileyen bir hastalıktır. Food and Drug Administration ( FDA , Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi)  tarafından  koltuk altına botoks ile bu hastalığın tedavi edildiği onaylanmıştır. Ankara’da koltuk altı botoksunu sıklıkla uyguluyoruz.

Koltuk altı terlemesi için botoks tedavisi ilaçlarla tedaviye, cerrahi yöntemlerle tedaviye ya da doğal diye uygulanan ( sirke ile silmek gibi ) yöntemlere göre daha faydalıdır. Koltuk altına botoksun güvenilirliği kanıtlanmıştır. Koltuk altı terlemesi için botoks işleminde etki derinin yüzeysel alanına olduğu için lenf bezlerine zararı yoktur.

Koltuk altı botoksu ter bezlerinin Botulinum toksin A enjekte edilerek çalışma hızının minimuma düşürülmesine dayanan bir botoks çeşididir. Koltuk altı terlemesi için botoks son zamanlarda koltuk altı terleme tedavisinde en sık kullanılan faydası görülen yöntemdir. Koltu altı botoksu Ankara muayenemizde sizleri detaylı olarak bilgilendireceğiz.

Ankara Koltuk Altı Botoksu Uygulamaları

Koltuk Altına Botoks Nasıl Yapılır?

Ankara’da yapacağımız koltuk altı botoksu yaklaşık 8-10 dakika kadar sürer. Koltuk altına botoksa başlamadan önce  hastanın şikayetçi olduğu alanlar bazı testler yapılarak net olarak belirlenir. Koltuk altı botoksu için özel üretilmiş lokal anestezi kremleri ile her iki koltuk altı uyuşturulur. Uyuşturma yapıldığı için ağrı hissedilmeyecek kadar azdır. Koltuk altı terlemesi için koltuk altına botoks enjeksiyonu yapılacak alanlar işlem öncesinde belirlenir.

Özel iğneler yardımıyla 10-22 kadar noktaya belirli mm aralıklarla derinin 2 mm altına enjeksiyon yapılır ve işlem tamamlanır. Kişinin terleme bezleri faaliyetleri koltuk altı botoksu ile kontrol altına alınıp azaltılarak sorun giderilmiş olur. Koltuk altına botoks yaptırdıktan 2-2,5 saat kadar sonra banyo yapabilirsiniz.Koltuk altı botoksu uygulamasının da diğer botoks uygulamalarında ( çene botoksu , dudak botoksu ) olduğu gibi alanında uzman ve tecrübeli doktorlarca yapılması gerekir. 

Ankara Koltuk Altı Botoksu için Randevu Alın

Bize ulaşarak koltuk altı botoksu için randevu alın. Ücretsiz muayenenizde sorularınızı sorun, yanıtlarınızı alın ve isterseniz tedavi olun. 

Koltuk Altı Botoksu Ankara Referans ve Yorumları

Terleme yüzünden koltuk altı botoksu yaptırmaya karar vermiştim. Emin değildim öncesinde ama muayene esnasında verdikleri bilgiler sayesinde botoks yaptımaya karar verdim. Şu anda çok memnunum. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim.

Ayla A.

Özellikle sıcak havalarda aşırı terleyen birisi olarak botoks yaptırdım. Ter sorunu çözüldü. Daha sonra çene botoksu için de ziyaret ettim. Her iki sonuçtan da mutlu oldum.

Merve Hanım

Koltuk Altı Botoksunu Kimler Yaptırabilir?

Ankara’da Koltuk Altı Botoksu için Uygun Bir Aday Mısınız?

Aşırı terleme yaşayan insanlar sosyal hayatlarında kıyafet seçerken ve ter kokusundan dolayı sorun yaşarlar. Buna benzer sorunlar kişide stres yaratıp terlemeyi arttırır. Yaşam kalitesini düşürür ve kişinin kendini dışarıya kapatmasına neden olur. Ankara koltuk altı botoksuna ihtiyaç duyacak kadar aşırı terleme kadınlarda daha çok yaşanan bir durum olmasına rağmen erkeklerde de görülme oranı yüksektir. Sizde 18 yaşından büyükseniz ve koltuk altı terlemesi için botox yaptırıp bu sorundan kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hamilelerin koltuk altına botoks yaptırması önerilmez. 

Koltuk Altı Botoks Uygulaması Sonrası İyileşme

Koltuk altı terlemesi için botoks yaptırdıktan sonra sosyal hayatınızı etkileyecek sonuçlarla karşılaşmazsınız. Koltuk altına botoks yapılırken kullanılan iğnelerden dolayı bölgede 1-2 gün içerisinde geçecek kadar küçük morluklar oluşabilir, bu normal karşılanan bir durumdur. Koltuk altı botoksu genelde 3-5 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayarak 2 hafta sonunda terlemeyi % 85-90 oranlarında azaltır. Koltuk altı botoksu ile ter bezlerine yapılan azaltıcı etki 7-10 ay kadar sürer,kalıcı değildir.

Kişinin bünyesine bağlı olarak değişmekle beraber bu süre sonunda ter bezlerindeki felç durumu geçmiş olup aşırı çalışma hallerine devam eder. Sonrasında tekrar koltuk altına botoks yaptırılmalıdır. Sizdeki aşırı terleme durumlarına ve sonuçlarına göre uzman doktorumuzla görüşüp merkezimizde düzenli olarak yılda 1 defa koltuk altı terlemesi için botoks yaptırabilirsiniz.

Ankara Koltuk Altı Botoksu Fiyatları

Koltuk Altı Botoksu Fiyatı Ankara’da Neye Göre Belirlenir

Koltuk altı botoksu fiyatları kişiye, koltuk altına botoks yapan yere ve kişiye, uygulanacak ilaç dozuna göre değişiklik gösterir. 2020 Ankara koltuk altı botoks fiyatları veya ankara koltuk altı botox fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaptığınız görüşmelerde Ankara’da koltu altı botoksu fiyatları için bilgi alırken tedavinizin içinde ne tür hizmetler olduğunu mutlaka öğrenin. Bizler, 2020 koltuk altı botoksu fiyatlarımıza yapacağımız tedavi sonrası düzenli kontrolleri de dahil ediyoruz. Böylece tedavi sonrası kliniğimize gelip yaptıracağınız kontroller için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Diğer taraftan, yapacağımız ücretsiz muayene ve bilgilendirme görüşmesi esnasında ne tür botoks tedavileri olacağınızı paylaşırsanız sizlere uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunabiliriz. Örneğin, birden fazla seans düşünüyorsanız daha uygun koltukaltı botoksu fiyatları sunuyor olacağız.

Ankara Koltuk Altı Botoksu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ankara’da Koltuk Altı Botoksu Hakkında Bilgi Alın

Scroll to Top